android ios

Hafta Sonu Pine Beach Belek'te Güzel

Antalya’nın altın sarısı kumsalları ve mavi bayraklı berrak sularının birleştiği Pine Beach Belek’te temiz havaya doymak, yeşilin ve mavinin her tonunu hissetmek için sizlere özel hazırladığı en avantajlı hafta sonu tatil fırsatlarını kaçırmayın!

Antalya şehir merkezinden 40 km uzakta yer alan Pine Beach Belek sizlere şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe, fıstık çamlarının ortasında sessiz bir hafta sonu geçirme fırsatı sunuyor. Pine Beach Belek hafta sonu tatil paketi ile yoğun ve yorucu çalışma programınıza kısa bir ara verebilir, enerjinizi tazeleyebilir, yeni haftaya taptaze ve aktif bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ailenizle birlikte şehrin yoğun temposundan uzaklaşarak keyif dolu bir hafta sonu yaşayın.

Hafta sonuna özel hazırladığımız tatil paketimizi inceleyin!

Konaklama Seçeneklerimiz

Pine Beach Belek, hafta sonu konforunuzu garanti eder. Konaklama seçeneklerimiz arasından size en uygununu seçin.

Restoran & Barlar

Hafta sonu dinlencenizi Pine Beach Belek’in zengin mutfağı ile tatlandırın. Barlarımızda lezzetli ve özel kokteyller ile kendinizi şımartın. Romantik bir akşam yemeği için A’la Carte Restoran’a rezervasyon yapmayı unutmayın.

Yenilenmenin Verdiği Huzur

SPA merkezimizin iyileştirici ve yenileyici birçok tedavisi ile tüm yorgunluğunuza son verin ve yenilenmiş bir beden de yeni haftaya merhaba deyin.

Çocuklarınız İçin

Pino Çocuk Krallığımız, minik misafirlerimizin eğlence dolu vakit geçirmesini sağlayacak.

Isıtmalı Havuzlar

Pine Beach Belek’te havaların soğuk olması yüzmeye engel değil! Açık ve Kapalı alanda deniz sulu ve ısıtmalı havuzlarımızla deniz keyfini kış sezonunda da yaşamaya devam edin.