facebook Spa & Wellness - Pine Beach Maritim - Belek - RESMİ WEBSİTESİ
REZERVASYON

Spa & Wellness

Sudan gelen sağlığı, sağlıktan  gelen güzelliği EDEN SPA Merkezinde deneyimleyin!

Yunanlılar M.Ö 400 yılında Salute Per Aqua (SPA- Sudan Gelen Sağlık) isimli bir bir kavram yaratmışlar. Bu kavram gelişerek günümüze ulaşmış.Amaç her zaman ruh, beden ve zihin arasındaki engeyi sağlamak olmuştur. Kısıtlı bilgi, iyileşme araçlarının olduğu o dönemlerde bile insanlar suyun iyileştirici gücünü keşfetmişler. Keşfettikleri bir başka nokta da ruh, sağlıklı olmazsa beden iyileşemez düşüncesi. Biz de bu düşünceden yola cıkarak, önce ruhunuzu dinlendiriyor, sonra bedeninizi şımartıyoruz. Gelin ve EDEN SPA Merkezimizdeki bakımların keyfini çıkarın. Bir kez deneyin, vaz geçemeyeceksiniz..

3 adet Hidromasaj özellikli havuz, 1 kapalı havuz, 3 adet Sauna, 2 adet Buhar banyosu, 2 adet Hamam, 3 adet Chromoterapi makinesi, 2 adet Balneoterapi küveti, 2 adet Jet duş, Affusion masajı, Elektrik Terapisi LPG Pressoterapi, 13 adet Masaj odası, 2 adet Kozmetik odası Bioresonance, 1 Balneoterapi odası


HAMAM BAKIMLARIKese ve Köpük, Sadrazam Kesesi, Kahve Kesesi, Kleopatra Kesesi, Hindistan Cevizi ve Süt ile (Çocuk Kesesi), Sultan masajı ( Kil ile)
MASAJLARKlasik masaj, Anti-stres masajı, Ayak masaji, Local masaj bakımı, Anti-selülit masaji, Spor masajı, Aroma masajı, Hint baş masajı, Ayurvedik Marma bakımı, Abhyanga masajı, (4 el) Shiroabhyanga masajı, Thai masajı, Thai aroma masajı, Shiatsu Bali masajı (Aroma yağlar ile).
VÜCUT BAKIMLARIDeniz tuzu içeren Peeling Kremi ile tüm vücut bakımı, Peeling kremi ile Anti - Cellulite bakımı, Sıkılaştırıcı Bacak bakımı, Varisler için (Variköz ) LPG Therapie, Pressoterapi ile Anti - Cellulite Bakımı.
YÜZ BAKIMLARIYüz Bakımları Klasik yüz bakımı, Hassas Ciltler dengeleme bakımı, Rosaşea bakımı, Anti-Ageing bakımı, Collagen bakımı, Vitamin bakımı, Altın maske bakımı, Lifting Oxijen O2 bakımı