facebook Restoran & Barlar - Pine Beach Maritim - Belek - RESMİ WEBSİTESİ
REZERVASYON

Restoran & BarlarRestoranlar

SANTE RESTORANAna Binamızda bulunan Sante restoran 500 kişilik iç, 300 kişilik dış mekan kapasitesi ve eşsiz panoramik deniz manzarasıyla yemek yemeyi her gün adeta bir şölene dönüştürüyor. Yemeklerin lezzeti ve sunumu ise deneyim ve zarafetin bir başka tanımı.
PINEA RESTORANClub Ana Binamızda bulunan Pinea restoran 350 kişilik iç, 200 kişilik dış mekan kapasitesi ve eşsiz panoramik deniz manzarasıyla yemek yemeyi her gün adeta bir şölene dönüştürüyor. Yemeklerin lezzeti ve sunumu ise deneyim ve zarafetin bir başka tanımı
TURCA A LA CARTE RESTORANAkşam Servisinde misafirlerimize A´lacarte Turk mönümüz servis edilmektedir.
THALASSO & GOLF LOUNGE
BALIK A LA CARTE RESTAURANTAkşam Servisinde misafirlerimize A´lacarte mönümüz mezeler, zeytinyağlılar ve taze balıklar servis etmektedir.
MEDITERRANEAN RESTAURANT & BARBu restoranımızda, öğlen snack ve balık ekmek yiyebilirsiniz. Akşamları ise bu restoranımız muhteşem bir İtalyan a la carte restoranına dönüşmektedir.
POOL SNACK & BARÖğlen Servisi dönüşümlü olarak Snack ve hafif yiyeceklerin yanı sıra meyve, salata, tatlı sunulmaktadır.
B-SNACKToplantı ve Kongre organizasyonlarınız sırasında, öğle yemeğine alternatif olarak hafif yiyecekler, meyve, salata ve tatlı sunulmaktadır.
PASTANE
ÇOCUK BÜFESİ

Barlar

LOBBY BARLobby Barımız 24 saat açıktır. Bu barımızda alkollü, alkolsüz her türlü içecek servisi yapılmaktadır.
NAUTILUS BARMisafirlerimize çay kahve, alkollü, alkolsüz içecek ve kokteyllerin servis edildiği bir barımızdır.
CLUB PINE BARBurada her çeşit alkollü ve alkolsüz içeceğin yanı sıra nargile de service edilmektedir. Sadece yaz sezonunda açık olan barımızdır.
BOTANIC BARÇay, Kahve, Konsentre meyve suyu, su Ücretsiz servis edilmektedir.
ANTIQUE BAR