facebook Pino Çocuk Krallığı - Pine Beach Maritim - Belek - RESMİ WEBSİTESİ
REZERVASYON

Pino Çocuk Krallığı

Pino çocuk Krallığının eğitimli ve güvenilir kadrosu çocukların temel özelliklerini dikkate alarak onlara el becerilerini ve beden koordinasyonlarını geliştirebilecek eğlenceli aktiviteler hazırladılar. Gün boyu çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan “Pino Çocuk Krallığına” emanet edip kendinize ikinci bir balayı şansı yaratabilirsiniz. Çünkü bileceksiniz ki, çocuklarınız hem emin ellerde hem de mutlular. Üstelik sizi özlemeye zamanları dahi olmayacak. “Pino Çocuk Krallığının” yönetiminde çocukların yapacak o kadar çok işi, alacakları o kadar önemli kararlar var ki, bu önemli konuların dışında herhangi bir şey düşünmeleri çok olası değil.

İçerisinde 0-6 bebek oyun ve uyku odasından tutun sinema salonu ve su kaydıraklarına kadar çocukları mutlu etmek için her şeyin düşünüldüğü 2.000 metre karelik bir alandır Pino Çocuk Krallığı.
Otelin bu ünitesi, dünyanın tüm çocuklarını ve kalbi çocuk kalanları kucaklamak için sizleri bekliyor.

Maritim Pine Beach’de çocuklarınız bizim çocuklarımız.

Pino Çocuk Krallığı, 0-17 yaş arası bebek, çocuk ve gençler için özel tasarlanmış aktivite ve eğlence kompleksidir.
Çocuklarımızın unutamayacağı bir tatili, anne ve babalarıyla paylaşabilmesini amaçlayan Pino Çocuk Krallığına giriş, çocuklara özel oluşturulmuş bir resepsiyondan geçer.
Kendilerine özel üyelik kartları verilerek “Özel Üyelik” işlemleri bu noktadan yapılır.

Aileler, çocukları için neden Pino Çocuk Krallığını tercih ediyor?

  • Çekirdek kadromuzun özel bir eğitimle yetiştirilmiş olması.
  • Her yaş grubu için bir grup liderinin bulunması
  • Klasik Mini Club anlayışından uzak PİNO Çocuk Krallığında çocukların kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak, hayal güçlerine güç katacak özel aktiviteler, el becerilerini geliştirecek el işleri, beden gelişimine katkı sağlayacak spor aktiviteleri, bizzat çocukların katılımlarıyla gerçekleşecek şovlar ve festivaller…
  • Çocukların hayvan sevgisini pekiştirmek amacıyla oluşturulan hayvanat bahçesi
  • Büyük metropol ve şehirlerde büyümüş çocuklarımızın, doğal tarımı 5 duyu organlarıyla tanımaları ve yaşamaları için oluşturulmuş organik tarım çiftliği.
  • Görülebilecek en güzel portakal bahöelerinin MARITIM Pine beach Resort’de olması

ÇOCUKLARA ÖZEL

VIB (Very Important Baby) Uyku odası, Biberon, Sterilizasyon makinesi, Mikrodalga, Bez değiştirme pedi, Lazımlık, Bebek telsizi, Bebek Puseti (deposite karşı), Bebek Yatağı (İsteğe bağlı ücretsiz), Ana restoranda hazır bebek mamaları.

PINO CLUB- (04-07 yaş) / PINNY CLUB- (08-12 yaş)

Gündüz & Akşam aktiviteleri
Pino Naturland: Trambolin Kızılderili Çadırı Küçük Oyun Evleri Mini Golf
Pino Beachland: Sahilde çocuklara özel oyun alanı

TINNY CLUB- (13-17 yaş)

Gündüz & Akşam aktiviteleri
Teenage Kingdom,
Çocuk Büfesi,
Pino Festival,
Şişme oyun parkı,
Mini Disko,
Çocuk Tiyatrosu


MİNİ HAYVANAT BAHÇESİ

Pino Çocuk Krallığı Sınırları içersinde bulunan Mini Hayvanat Bahçemiz Çocukların ilgisini çeken en önemli aktivitelerimizden. Lütfen Hayvanlara kontrolümüz dışında yiyecek vermeyiniz.


MİNİ MACERA PARKI

6-12 yaş arası çocukların eğlenebilecekleri Mini Macera Parkımız aquapark bölgesinde gün boyu hizmetinizdedir.


FUTBOL OKULU

Futbol okulumuz günde 2 saat ders vermektedir.


Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı Pino Çocuk Krallığı