facebook Deniz Suyu Havuzu - Pine Beach Maritim - Belek - RESMİ WEBSİTESİ
REZERVASYON

Deniz Suyu Havuzu

Deniz suyu havuzumuzu keşfettiniz mi?

İnsanoğlu bin yıllar boyu deniz suyundan şifa ve güzellik elde etmiştir. Pek çok farklı kültürde ortak özelliklerden biri olarak karşımıza çıkan deniz suyundan faydalanmak modern araştırmalar sonunda da onaylanmıştır. Deniz suyunun içeriğinde yer alan onlarca mineral, yosun ve yararlı bakterilerin insan sağlığına ve güzelliğine olan faydaları artık tartışılmaz bir gerçek.

Tesisimiz yakın zamanda yaptığı hatırı sayılır bir yatırım ile siz değerli misafirlerimize arıtılmış deniz suyu havuzu tesis etmiştir. Bir adet büyük deniz suyu havuzumuzun yanı sıra çocuk havuzlarımızdan biri de deniz suyu ile doldurulmuştur. Kış aylarında ise deniz suyu havuzlarımız ısıtılmaktadır.

Deniz suyundan faydalanmak istiyorsunuz ama…

- Yosunlar canlanıp beni ele geçirebilir gibi bir fobiniz vardır. Bugüne kadar bunun olduğunu duymasanız da böyle bir fobiniz olabilir.


- Kumların akıllı telefonunuzu bozmasından korkuyorsunuzdur. Öyle ya tatilde telefonunuz olmazsa ne yaparsınız? Havuz başında, elinizde kokteyle selfie çekip arkadaşlarınızı kıskandırmazsanız o tatil, “Tatil” sayılmaz.


- Çocuğunuzun deniz suyundan faydalanmasını istiyorsunuz ama sürekli onu gözlem altında tutabileceğinizden emin değilsiniz. “Hem ben de tatildeyim şimdi, o denize girecek diye ben de nöbet mi tutacağım başında?” düşüncesinde olabilirsiniz.

Bütün bu sebepler ve aklımıza gelmeyen pek çok sebepten dolayı siz ve çocuklarınız, Akdeniz'in derinliklerinden çıkardığımız kaliteli deniz suyu havuzlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Deniz suyu havuzlarımızın özellikleri:

- Deniz Suyu havuzlarımızdaki deniz suyu, 400 m açıktan ve 3 m derinlikten elde edilmektedir.

- Kendi cazibesiyle depolarımıza gelmektedir. Burada mineralleri korunarak arındırılıp ısıtıldıktan sonra hizmetinize sunulmaktadır.

- Deniz suyu olan çocuk havuzumuz ise doğrudan güneş kollektörleri tarafından ısıtılmaktadır.