facebook Kongre Merkezi - Pine Beach Maritim - Belek - RESMİ WEBSİTESİ
REZERVASYON

Kongre Merkezi

Sanal Tour

Akdeniz'in En Büyük Toplantı Oteli

Maritim Pine Beach Kongre Merkezi

2001 Yılından bu yana çok sayıda ulusal ve uluslararası organizasyona imza atan Maritim Pine Beach, bölgenin en deneyimli ve salon kapasitesi olarak en büyük otelidir. Maritim Pine Beach, yılların getirdiği deneyim ve değişmeyen ekibiyle, Akdeniz bölgesinde en profesyonel organizasyonların vazgeçilmez adresidir.

Toplantı salonları, fuaye ve etkinlik alanları ile birlikte yaklaşık 10000m2 alana sahip olan Maritim PineBeach, 23 adet toplantı salonuna sahiptir.

Kongre, seminer, fuar, şampiyona ve spor müsabakaları, İlaç firması eğitimleri, Otomobil lansmanları,Bayi Toplantıları, Temalı partiler,Şirket İçi Grup Eğitimleri gibi bir çok etkinliğe tam anlamıyla uyum sağlayan salonlarımız tüm yıl boyunca hizmetinize hazırdır.
     
Yaklaşık 500 araç kapasiteli 2 kattan oluşan ücretsiz kapalı otoparkımız katılımcılarınıza büyük kolaylık sağlamaktadır.Maritim Pine Beach, fiziksel ve sosyal açıdan tüm bu avantajların yanı sıra, sahip olduğu muhteşem doğası ve florası ile etkinlikleriniz boyunca tazelenmenize ve harika vakit geçirmenize yardımcı olmaktadır.

Toplantı molasında kahvenizi yudumlarken, rengarenk begonvillerin arasında dolaşan sincaplara rastlayabilirsiniz. Yada toplantı sonrasında çam ağaçları arasında eşsiz gün batımına karşı akşam yemeğinizi alabilirsiniz.

Amfi tiyatro, havuz alanı, açık disko ve iskelemizde birbirinden özel sınırsız eğlenceli partilerinizi, deneyimli banket ekibimizin farkı ile renklendirebilirsiniz.

Salon Kapasite ve Özellikler

A SALONLARI

A salonu 1000m² olup sütunsuz ve 3 ayrı bölüme ayrılabilmektedir. Ayrıca 40m² ile 150m² arası 7 adet workshop salonuna ve 1200m² fuaye alanına sahiptir. Daha Fazlası İçin

B SALONLARI

kongre merkezinde 3 adet sütunsuz ve 3 abölüme ayrılabilen 2320m² büyük salon ve 7 adet 20m² - 70m² arası workshop, 780m² fuaye alanı ve yaklaşık 600 kişi kapasiteli kongre merkezine ait resoran'a sahiptir. Daha Fazlası İçin

C SALONLARI

C salonu 1000m² olup sütunsuz ve 3 ayrı bölüme ayrılabilmektedir. 220m² iç ve yaklaşık 200m² dış fuayesi mevcuttur. Daha Fazlası İçin